Başaktepe Projesi Hakkında

 Ana Sayfa/ Proje Hakkında

Daha önce %85'i Yeşil Alan olan bir proje ile tanışmış mıydınız ?


Başaktepe Evleri

Aydur İnşaat tarafından satışa sunulacak olan tüm daireler; modern mimarisi, 3+1 formatında ki konsepti, geniş balkonları, açık/kapalı otoparkı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, bay/bayan sauna ve spor salonları ile donatılmış, her ihtiyacı karşılayacak sosyal imkanlar ile göz dolduran, beklentilerin çok ötesinde yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Türkiye’nin ilk kent meydanıyla birlikte Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük botanik parkını da barındıran 368 bin metrekare büyüklüğünde ki şehir parkına ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu'na komşu konumdaki proje, metro istasyonuna 800 metre , Başakşehir Devlet Hastanesi'ne 4 Km, yeni kurulmakta olan Şehir Hastanesine 800 metre, Atatürk Havalimanı'na 15 Km, 3. havalimanına 17 Km, 3. köprü bağlantı yoluna 3 Km uzaklıkta.

Özlenen Mahalle Hayatı Başaktepe İle Geri Dönüyor...

Başaktepe, geleneksel mahalle kültürü ve komşuluk ilişkilerinin canlanacağı eski zamanların özlenen samimi aile ve mahalle yaşamını sunmaya hazırlanıyor.
Geleceğimizin teminatı çocuklarımız, %85'i yeşil alan olan park ve bahçelerde özgürce vakit geçirebileceği mahalle kültürü ile büyüyecek.


Bizim için huzur ve güvenliğiniz önce gelir.

Profesyonel güvenlik şirketi tarafından yönetilen güvenlik konsepti ile tüm alanlar 24 saat kameralar ile izlenerek, ailenizin huzurlu ve mutlu bir hayat sürmesi sağlanır.

Yeşil alanları, sosyal imkanları ve konumu ile sizleri İstanbul’un en çok kazandıran bölgesi Başakşehir’e davet ediyoruz.

7.500 m²  alan üzerine kurulan projenin Ekim 2017’de teslim edilmesi planlanmıştır.